full page

Оренда залу для тренінгу і семінаруНа сьогоднішній день не існує людей в Україні, яким не доводилося займати конференц зал в оренду для тренінгу або семінару. Конгрес, представники урядової системи, освітніх і наукових співтовариств, та й просто підприємці час від часу потребують офіційній обстановці для того, щоб провести зустріч і обговорити важливу для них тему. Для проведення тренінгу або семінару в конференц залі після оплати оренди Ви можете зібрати своїх партнерів в стінах Національної академії наук України.

Пропонуємо Вам ознайомитися з цінами, яка в наших стінах оренда залу для тренінгу і семінару, в списку яких також присутній великий і малий конференц зал. Конгрес, конференція, збори і будь-який інший захід набагато приємніше проводити в стінах державної наукової установи, ніж в антікафе з гучними відвідувачами і неформальній обстановкою.


Оренда залу для тренінгу і семінару


Пропонуємо Вам ознайомитися з повним списком вільних кімнат для проведення заходів. Вся необхідна інформація розміщена на офіційному сайті НАН України. Уточнюйте місткість, площа, оснащення залів в оренду для семінарів і тренінгів. Для Вашої зручності також опубліковані фотографії всіх приміщень, які призначені для підприємців, студентів та наукових співробітників. Зверніть увагу на список додаткових послуг, які ми надаємо нашим гостям. У Вас є можливість для конгресу в конференц залі використовувати наш мультимедійний проектор і апаратуру синхронного перекладу при необхідності. В рамках оренди залів для тренінгів і семінарів також ми надаємо можливість встановити кава-брейк, ланч або фуршет в перерві або в кінці заходу.

Ви можете зв'язатися з нами по телефону, номер якого вказаний на сайті НАН України, якщо Вас цікавить оренда залу для тренінгу і семінару. Уточнюйте числа проведення конгресу, наявність конференц залів у вільному доступі і необхідність додаткових послуг.