full page

Конференц зал 150 чоловік


Організація заходів на 100 чоловік і більше - це не просте завдання, що вимагає деяких навичок і правильного вибору місця проведення. Якщо обидві ці особливості будуть враховані, то Ви можете розраховувати на вдале проведення. І якщо Вам потрібен конференц зал на 150 чоловік, то наш варіант є ідеальним, адже ми пропонуємо саме такі умови за доступною ціною.


Зазвичай конференц зали на 150 осіб перебувають на околиці міста, так як вимагають значного місця, яке не просто знайти в самому центрі міста. Але ми пропонуємо рішення, так як здаємо в оренду приміщення будівлі НАНУ. Ця будівля має майже вікову історію, але завдяки постійному догляду та ремонту, все ще має розкішний вигляд. А так, як ми розташувалися в самому центрі міста, Ви можете розраховувати на зручну транспортну розв'язку і доступність громадського транспорту, але це не єдине, що пропонує наш конференц зал (150 осіб).


Конференц зал 150 чоловік


Якщо Ви вирішили взяти в оренду конференц зал на 150 чоловік, то ми готові запропонувати не тільки саме приміщення, а й надаємо цілий ряд послуг, що включають навіть забезпечення учасників повноцінним обідом.


Хоч конференц зали по 150 чоловік і не рідкість, але вдале поєднання географічного положення, повної підтримки співробітників і додаткові послуги роблять нас одним з найпопулярніших варіантів в місті. Саме до нас звертаються перш за все, якщо організатори хочуть провести повноцінні конференції або засідання, адже у нас це можна зробити максимально швидко і комфортно.


Для того, щоб організувати конференц зал по 150 чоловік або менше, Ви можете як приїхати особисто, так і подзвонити, але ми рекомендуємо Вам організовувати всі замовлення попередньо, так як у нас буває навіть черги за відповідним залом.