full page

Оренда залу, КиївГряде конференція або невеликий семінар? Цікавить оренда залу в Києві за адекватною ціною? Запрошуємо Вас у великій конференц-зал Національної Академії Наук України! У будівлі з майже 100-річною історією можна замовити оренду залів (Київ): великого, малого, секційного, кімнату ділових зустрічей, вітальню, білий або жовтий зал.


Оренда залу КиївОзнайомитися з цінами на оренду залу в Києві, а також подивитися фотографії приміщень можна на нашому сайті. Також Ви можете замовити додаткові послуги: мультимедійний проектор, апаратуру для синхронного перекладу, кава-паузу, ланчі та фуршети. Ми завжди намагаємося максимально комфортно обслуговувати наших замовників!


Варто відзначити, що при комплексному замовленні оренді залів в Києві можлива знижка в розмірі 10-15% від вартості залу. Поспішайте зробити замовлення в цю хвилину, щоб вже незабаром насолоджуватися перебуванням в нашому конференц-залі.


Великий конференц-зал Національної Академії Наук України десятки років спеціалізується на обслуговуванні наукових з'їздів і конференцій, економічних організацій, навчальних та ділових семінарів, презентацій компаній світового рівня.


Оренда залу, Київ


Шукаєте, де нормальна оренда залу (Київ)? Звертайтеся в нашу компанію і ми із задоволенням надамо для Вас зал, який Ви зможете з комфортом використовувати в якості конференц-залу!


Вам більше нема чого шукати місця, де доступна оренда залу в Києві, адже ми готові надати для Вас зал за адекватною ціною, яка доступна кожному. Не вірите? В цю секунду замовляйте наші послуги і переконайтеся в цьому самі!