full page

Замовити конференц зал


Якщо Ви займаєтеся науковою діяльністю або викладанням, то напевно бували на наукових семінарах або конференціях, де були враховані всі особливості заходу, в тому числі і технічні. Але якщо Вам належить зайнятися цим процесом самостійно, то ми рекомендуємо Вам замовити конференц зал, який буде повністю відповідати Вашим вимогам.

Ми настільки впевнені в тому, що Ви зможете замовити у нас відповідний конференц зал тому, що у нас є значний вибір приміщень і необхідних послуг. І все це знаходиться в будівлі Національної Академії Наук України, що робить її відмінним варіантом для проведення будь-яких офіційних заходів. І хоч будівля і була побудована ще на початку 20 століття, ми постійно вдосконалюємо її, проводимо ремонти і використовуємо сучасне обладнання. Наприклад, разом з конференц залом, Ви можете замовити і все необхідне обладнання, на кшталт проекторів і спорядження для синхронного перекладу.

Замовити конференц зал

Для того, щоб замовити конференц зал в будівлі НАНУ, Вам необхідно вибрати відповідне приміщення на сайті, а потім подзвонити по одному з телефонів, щоб обговорити зі співробітником всі особливості майбутнього заходу.


Основна перевага наших конференц залів (замовлення) перед конкурентами в тому, що у нас є зали різних розмірів і безліч додаткових послуг, які можуть Вам стати у пригоді. Наприклад, ми організовуємо ланчі, фуршети і перерви на каву, якщо в цьому є необхідність, а в наших залах є вай-фай і додаткове обладнання, щоб зробити роботу максимально комфортною.

А для того, щоб вибрати і замовити відповідний конференц зал, Ви можете як приїхати особисто і подивитися на них, так і переглянути фотографії на сайті, де представлені всі наші варіанти.